Bonus Kazanına Hoş geldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin iletişim Adreslerimiz Harici Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemlidir.

Bizimle İletişime Geçin

live:.cid.e73e822d18f7339a
[email protected]

Kızılay Web Banner 468X060

ROLLİNG Gececiler

Oldubil

Arkadaaaşlar 100 tlye laar faturanızı ödeyebilirim

Sınır dışı edilen Novak Djokovic, Avustralya'ya 3 yıl giremeyecek

Sınır dışı edilen Novak Djokovic, Avustralya'ya 3 yıl giremeyecek

Avustralya Açık Tenis Turnuvası'na katılmak üzere aşı muafiyetiyle gittiği Melbourne'da, sunduğu belgeler kabul edilmeyerek hükümet tarafından iki kez vizesinin iptal edilmesi yönünde verilen kararın mahkeme tarafından da onaylanmasıyla sınır dışı edilen Sırp tenisçi Novak Djokovic’in, Avustralya'ya 3 yıl girişi de engellenmiş durumda.


Avustralya Göç Bakanı Alex Hawke'nin, Avustralya Göç Yasası kapsamında bakanlık yetkilerini kullanarak Djokovic'in vizesini iptal etme kararı aynı zamanda 'belirli koşullar dışında' Sırp raketin gelecek üç yıl boyunca Avustralya'ya dönmesinin yasak olduğu anlamına geliyor.

Avustralya Federal Mahkemesi'nin, Bakan Hawke'nin kararını onaylamasının ardından tek erkeklerde Avustralya Açık Tenis Turnuvası’nın geçen yılki şampiyonu olarak unvanını koruma şansını kaybeden 34 yaşındaki ünlü tenisçi, dün gece ülkeyi terk etmek zorunda kalmıştı.

Avustralya Başbakanı Scott Morrison, Avustralya Kanal 9 radyosunun konuyla ilgili sorularını cevaplayarak, Djokovic'in Avustralya'ya 3 yıldan önce dönüşüne garanti vermedi ancak şartların değişmesi durumunda süreninde kısalabileceği sinyalini verdi.

Aşı karşıtı olarak bilinen tek erkekler tenisinin bir numaralı ismi Djokovic'in, Covid-19 aşısı olması durumunda daha erken dönme olasılığının olduğunu belirten Başbakan Morrison, "Yani, üç yıllık bir süreyi kapsıyor ancak doğru koşullarda geri dönmesi için bir fırsat var ve bu o zaman düşünülecek" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Karen Andrews, Djokovic'in gelecekte "zorlayıcı bir nedeni" olması halinde bunun dikkate alınacağını ancak bu aşamada bunları konuşmanın "tamamen varsayım" olduğunu kaydetti. Karara yönelik uluslararası tepkinin farkında olduğunu ancak doğru kararın verildiğine inandığını söyleyen Andrews, "Avustralya'ya gelmeye çalışanların yürürlükteki kanunlarına uymaları gerekir." dedi.

Andrews, "Avustralyalılar, Morrison hükümetinin ve bakanlarının, Avustralya'nın güçlü sınır koruması sağlamak için ellerinden geleni yapacaklarından kesinlikle emin olabilirler." şeklinde konuştu. Öte yandan muhalefet partileri, Djokovic'in sınır dışı edilmesinin doğru olduğu konusunda hemfikir olsa da uzayan sürecin Avustralya açısından dış dünyaya kötü bir imaj olarak yansıdığını savundu.

Covid-19 aşısı olup olmadığını açıklamayan Djokovic, 17-30 Ocak tarihlerinde Melbourne'da yapılacak Avustralya Açık Tenis Turnuvası'na tıbbi muafiyet kararıyla katılacağını bildirmişti. Melbourne'e ulaştıktan sonra muafiyet kararı kabul edilmeyen ve ülkeye giriş vizesi iptal edilen Djokovic, mültecilerin tutulduğu otele gönderilmişti. Avustralya Açık'ta 9, kariyerinde 20 grand slam şampiyonluğu bulunan Djokovic, vize iptaline itiraz ederek kararı federal mahkemeye taşımıştı.

Avustralya Federal Devre ve Aile Mahkemesinde görülen davada, Djokovic haklı bulunmuş, Avustralya hükümetinin vize iptali kararı kaldırılmıştı. Kararın ardından tutulduğu otelden ayrılan Djokovic, Avustralya Açık Tenis Turnuvası'nın finallerinin oynandığı Rod Laver Arena'da antrenmanlarını sürdürüyordu.

Ancak Avustralya Göç Bakanı Alex Hawke'nin, yetkilerini kullanarak Sırp tenisçinin vizesini yeniden iptal etmesi üzerine, Djokovic'in avukatları tekrar mahkemeye başvurmuştu. Melbourne kentindeki Avustralya Federal Mahkemesi'nde 3 hakimden oluşan ekibin baktığı duruşmada Bakan Hawke'nin verdiği vize iptali kararı onaylanmıştı

Djokovic, ülkeden sınır dışı edilmeden önce yatığı açıklamada "Bakanlığın vizemi iptal etmesinin ardından mahkemenin yaptığım itirazı reddetmesi nedeniyle büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum." ifadelerini kullanmıştı.
Kaynak : NTV

Yeni token 9 euro veriyor yatırımsız şubatın ilk haftası çekim

Merhaba arkadaşlar çok araştırdım SCAM değil sanırım. 9 £ ödül var. Referanssız üye olunduğu taktirde ödül alınmıyor. email onayı yaptıktan sonra profil bilgileri girip kyc yapmak gerekli. yaptığım işlemler sadece 5 dakika kadar sürdü. Kyc onayı bikaç dakikada sonuçlanıyor. şubatın ilk haftası listelenecek token. yani şubatın ilk haftası dönüştürüp cüzdanlarınıza çekim yapabilirsiniz. referans basınada 9£ ödül vermekte. . isteyen dilediği şekilde üyeliğini gerçekleştirirebilir başka referansta bulabilirsiniz tabiki . lütfen altında art niyet aramayın. bende sizler gibi birseyler öğrenmek birşeyler kazanmak için uğraşan emek veren biriyim. lütfen beni incitecek birşey yazmayın. İnanın referans olayı olmasa idi sadece her üye olan 9 £ kazanıyor onun dısında bi ödül olmasaydı bile ben sizlerle bunu paylaşmak isterdim. Arkadaşlar inşallah allah hepimizin kalbine göre verir inşallah hepimiz ihtiyaçlarımız dahilinde kazançlar sağlarız.
Kolay bi pazartesi olsun dileklerimle :)


Olurda (Allah korusun) scam çıkarsa (ben çok inansamda bu siteye) çok üzülürüm başkasınıda kendimle beraber üzdüm diye. Araştırdım çok inandım çok düşünüp öyle paylaştım sizinle. Şimdiden en kötüsünü düşünürsek lütfen haklarinizi helal edin. Kimsenin vaktinide umudunuda çalmak istemem.https://account.wexopay.com
referanssız sitenin linki budur. isteyen benden referans isteyebilir.

Pen6

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
8 Kas 2018
Mesajlar
7,029
Tepkime puanı
12,038
Puanları
113
hadi bol sans :)
 

Abruzzi

Sheriff
Sheriff
Katılım
12 Şub 2019
Mesajlar
8,976
Tepkime puanı
11,154
Puanları
113
Bol şans şimdiden hayırlı geceler herkese
 
Üst