Bonus Kazanına Hoş geldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin iletişim Adreslerimiz Harici Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemlidir.

Bizimle İletişime Geçin

live:bonuskazani
[email protected]

Kızılay Web Banner 468X060

KRİPTO PARA Bitci Ödemeleri yaptı!

Merih attı, Atalanta deplasmanda Napoli'yi devirdi!

Merih attı, Atalanta deplasmanda Napoli'yi devirdi!

İtalya Serie A'nın 16. haftasında Atalanta, deplasmanda Napoli'yi 3-2 mağlup etti.

Serie A'nın 16. haftasında Merih Demiral'ın gol attığı maçta Atalanta, deplasmanda Napoli'yi 3-2 mağlup etti.

Maça golle başlayan Atalanta, 7. dakikada Malinovsky'nin golüyle 1-0 öne geçti. İlk yarının büyük bir bölümünü 1-0 önde götüren Atalanta'ya, 40. dakikada Zielinski karşılık verdi ve ilk 45 dakika 1-1 sona erdi.

İkinci yarısı da golle başlayan dev mücadele, 47. dakikada gelen Mertens'in golüyle Napoli'nin 2-1 öne geçmesini sağladı.

Milli oyuncumuz Merih Demiral, maçın 66. dakikasında adeta golcüleri kıskandıran bir gol kaydetti. Atalanta atağında savunma arkasına sarkan Merih, çaprazdan oldukça sert bir şut çıkararak topu tavana göndererek ağları buldu.

Karşılaşmanın son ve galibiyet golünü ise Freuler kaydetti. Bu sonuçla Atalanta, puanını 34'e yükseltti ve Napoli'nin 2 puan gerisinde 4. sıraya oturdu.

Kaynak : NTV

Payfix

Bir sorun mu var , 1 saat oldu akbank ve finansbank bankamdan payfixe yükleme yaptim hala geçmiyor var mi sorun yaşayan yine ??

2 kişi 21 ₺

Psg ve real madrid maçlarında 2.5 gol barajı aşılırsa ilk 10 beğeniden iyi forumlar 👋🏼

Cullu67

Yasaklandı
@ahmedo06 Hemen bura baak ben bu 100 ü alıp hangi coine yatırayım askerden gelene kadar değer kazanacak coinler nedir sence sen bilirsin bu işleri yada @AdanaDemirSpor uzman coin danışmanı sence :D
Alir almaz sat 10 dkkada yüzde iki değer kaybetti bitcicoinin değeri düşer sürekli hediyeyi alan satacak sonucda :)

AdanaDemirSpor

Sheriff
Sheriff
@ahmedo06 Hemen bura baak ben bu 100 ü alıp hangi coine yatırayım askerden gelene kadar değer kazanacak coinler nedir sence sen bilirsin bu işleri yada @AdanaDemirSpor uzman coin danışmanı sence :D
bınance de wazırx wrx coın var suan tanesı 11 tl felan olması lazım . borsa coını bu ılerıde aynı bnb gıbı yukecegını tahmın edıyorum, benımde aklımda olan bır coın 1000 tl koseye atacak bakıyem olursa buna yatırım yapacam :D

Abruzzi

Sheriff
Sheriff
Bence binance coine yatir 1 milyar dolar yatırım yapacaklarını degerlenir bence
Düşünüyorum hala eğer olurda alırsam dediğini yaparım bro orda unuturum ya gider yada değer kazanır eğer yaparsam hiç gönlüm yokta

caner1308

Özel Üye
Özel Üye
Alabiliyormuyuz arkadaslar hala ben uye degilim yardimci olabilrcek varsa ref atabilir dm den

Cullu67

Yasaklandı
Bingoo hattım 18.00 itibari ile tamamen kapandı ve sms gelmiyor parayı cekemeyecegiz :(

caner1308

Özel Üye
Özel Üye
Yardimci olurmusunuz arkadaslar uye degilim yardimci olanin refiyle uye olurum