Bonus Kazanına Hoş geldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin iletişim Adreslerimiz Harici Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemlidir.

Bizimle İletişime Geçin

live:.cid.e73e822d18f7339a
[email protected]

Kızılay Web Banner 468X060

KRİPTO PARA Airdrop Köşesi / Kripto Dünyası

SüngerBOB XXXL

atlasbete 500 atıyorum şuan tek kupon yapacagım

Oldubil

Arkadaaaşlar 100 tlye laar faturanızı ödeyebilirim

Sınır dışı edilen Novak Djokovic, Avustralya'ya 3 yıl giremeyecek

Sınır dışı edilen Novak Djokovic, Avustralya'ya 3 yıl giremeyecek

Avustralya Açık Tenis Turnuvası'na katılmak üzere aşı muafiyetiyle gittiği Melbourne'da, sunduğu belgeler kabul edilmeyerek hükümet tarafından iki kez vizesinin iptal edilmesi yönünde verilen kararın mahkeme tarafından da onaylanmasıyla sınır dışı edilen Sırp tenisçi Novak Djokovic’in, Avustralya'ya 3 yıl girişi de engellenmiş durumda.

Avustralya Göç Bakanı Alex Hawke'nin, Avustralya Göç Yasası kapsamında bakanlık yetkilerini kullanarak Djokovic'in vizesini iptal etme kararı aynı zamanda 'belirli koşullar dışında' Sırp raketin gelecek üç yıl boyunca Avustralya'ya dönmesinin yasak olduğu anlamına geliyor.

Avustralya Federal Mahkemesi'nin, Bakan Hawke'nin kararını onaylamasının ardından tek erkeklerde Avustralya Açık Tenis Turnuvası’nın geçen yılki şampiyonu olarak unvanını koruma şansını kaybeden 34 yaşındaki ünlü tenisçi, dün gece ülkeyi terk etmek zorunda kalmıştı.

Avustralya Başbakanı Scott Morrison, Avustralya Kanal 9 radyosunun konuyla ilgili sorularını cevaplayarak, Djokovic'in Avustralya'ya 3 yıldan önce dönüşüne garanti vermedi ancak şartların değişmesi durumunda süreninde kısalabileceği sinyalini verdi.

Aşı karşıtı olarak bilinen tek erkekler tenisinin bir numaralı ismi Djokovic'in, Covid-19 aşısı olması durumunda daha erken dönme olasılığının olduğunu belirten Başbakan Morrison, "Yani, üç yıllık bir süreyi kapsıyor ancak doğru koşullarda geri dönmesi için bir fırsat var ve bu o zaman düşünülecek" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Karen Andrews, Djokovic'in gelecekte "zorlayıcı bir nedeni" olması halinde bunun dikkate alınacağını ancak bu aşamada bunları konuşmanın "tamamen varsayım" olduğunu kaydetti. Karara yönelik uluslararası tepkinin farkında olduğunu ancak doğru kararın verildiğine inandığını söyleyen Andrews, "Avustralya'ya gelmeye çalışanların yürürlükteki kanunlarına uymaları gerekir." dedi.

Andrews, "Avustralyalılar, Morrison hükümetinin ve bakanlarının, Avustralya'nın güçlü sınır koruması sağlamak için ellerinden geleni yapacaklarından kesinlikle emin olabilirler." şeklinde konuştu. Öte yandan muhalefet partileri, Djokovic'in sınır dışı edilmesinin doğru olduğu konusunda hemfikir olsa da uzayan sürecin Avustralya açısından dış dünyaya kötü bir imaj olarak yansıdığını savundu.

Covid-19 aşısı olup olmadığını açıklamayan Djokovic, 17-30 Ocak tarihlerinde Melbourne'da yapılacak Avustralya Açık Tenis Turnuvası'na tıbbi muafiyet kararıyla katılacağını bildirmişti. Melbourne'e ulaştıktan sonra muafiyet kararı kabul edilmeyen ve ülkeye giriş vizesi iptal edilen Djokovic, mültecilerin tutulduğu otele gönderilmişti. Avustralya Açık'ta 9, kariyerinde 20 grand slam şampiyonluğu bulunan Djokovic, vize iptaline itiraz ederek kararı federal mahkemeye taşımıştı.

Avustralya Federal Devre ve Aile Mahkemesinde görülen davada, Djokovic haklı bulunmuş, Avustralya hükümetinin vize iptali kararı kaldırılmıştı. Kararın ardından tutulduğu otelden ayrılan Djokovic, Avustralya Açık Tenis Turnuvası'nın finallerinin oynandığı Rod Laver Arena'da antrenmanlarını sürdürüyordu.

Ancak Avustralya Göç Bakanı Alex Hawke'nin, yetkilerini kullanarak Sırp tenisçinin vizesini yeniden iptal etmesi üzerine, Djokovic'in avukatları tekrar mahkemeye başvurmuştu. Melbourne kentindeki Avustralya Federal Mahkemesi'nde 3 hakimden oluşan ekibin baktığı duruşmada Bakan Hawke'nin verdiği vize iptali kararı onaylanmıştı

Djokovic, ülkeden sınır dışı edilmeden önce yatığı açıklamada "Bakanlığın vizemi iptal etmesinin ardından mahkemenin yaptığım itirazı reddetmesi nedeniyle büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak : NTV
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xemaa777

Özel Üye
Özel Üye
Swapbingo bir işe yaramıyor hanayı usdcye çevirmek lazımmış sanırsam çeviriyorum hala aynı duruyor

xemaa777

Özel Üye
Özel Üye
swapbingo wallet cüzdanım şifresini ister sakin girme sanırım patladı bu hana
Onun farkındayım çalarsa da çalsın zaten kapaymayı düşünüyordum bu tg botları çöp artık sadece borsa airdroplarına katılım sağlarım şu zamana kadar uğraş veriyorum 3 5 kuruş bile kazandırmadı.

Elgarcio

Özel Üye
Özel Üye
Coinbasesi yakında açılan varmı bu bekleme listesindesin iyice baydı

xemaa777

Özel Üye
Özel Üye
SON GÜNLER
Coinbase NFT işine giriyor. kayıt olmak için acele edin. ayrıca çeşitli ödüller dağıtılacak. Coinbase NFT'nin dağıtacağı bedava nftlerden bazılarının 200-300 dolar olacağı söyleniyor.
Mailinizle katıl diyorsunuz
Gelen e postanizda onaylayin
Beklemede olacaksınız

REFSİZ Link : https://www.coinbase.com/nft/announce/

InShot_20211018_181157765.jpg

Maykk16

Özel Üye
Özel Üye

cem_7859

Özel Üye
Özel Üye
5 Roi Borsasına üye olmayanlar varsa 16 ekim 31 ekim arası üye olsun. 6 FRG Token veriyor. Eski üyeler de referansla Günlük limit 6 referansla referans başına 2 FRG toplam 12 FRG kazanacak.
Kyc doğrulamasını: user center kısmından ID
verification tıklayarak yapın. Kimlik önyüz ve Boş kağıda isim soy isim 5 Roi Global ve o günün tarihini yazarak kimlik fotosuyla selfi isteniyor. Bunlar olmazsa frg alamazsınız. Frg geğeri 5$ civarı
Referanssız link: https://www.5roi.com

Referans almak isteyenler Dm den yazabilir

xemaa777

Özel Üye
Özel Üye
5 Roi Borsasına üye olmayanlar varsa 16 ekim 31 ekim arası üye olsun. 6 FRG Token veriyor. Eski üyeler de referansla Günlük limit 6 referansla referans başına 2 FRG toplam 12 FRG kazanacak.
verification tıklayarak yapın. Kimlik önyüz ve Boş kağıda isim soy isim 5 Roi Global ve o günün tarihini yazarak kimlik fotosuyla selfi isteniyor. Bunlar olmazsa frg alamazsınız. Frg geğeri 5$ civarı

Dmden atarmısın kanka

Selo3535

Özel Üye
Özel Üye

Bu form sayesinde borsa hakkında çok şey öğrendim . Bitci,coinbase ve raintürkden para çektim. Ama bir tek şeyi çözemedim bu referans olayı nasıl yapılıyor ve nerden almam lazım

Cullu67

Yasaklandı
Bu form sayesinde borsa hakkında çok şey öğrendim . Bitci,coinbase ve raintürkden para çektim. Ama bir tek şeyi çözemedim bu referans olayı nasıl yapılıyor ve nerden almam lazım
Ben hala yabancıyım coinbase ve rnturk olayı nedir

Koklar53

Özel Üye
Özel Üye
Bu rainturkte şu duruma geldik dün gece sizce ne kadar sürede yansır Sivas havuza aktarıldı dedi bu oldu IMG_20211019_105953.jpg

Alsancak

Özel Üye
Özel Üye

Hocam sitede FRG 0.45$ diyor 5$ demişsin pek anlamam bilgi verir misin?

cem_7859

Özel Üye
Özel Üye
her üyenin ref numarası vardır profil kısmında

Ysfr507

Özel Üye
Özel Üye
Bitci ne kadar surede onayliyor belgeyi

Fuuu

Özel Üye
Özel Üye
Bitci ne kadar surede onayliyor belgeyi
hiç üşenme yap ben 2 hesap onaylattım biri 2 saatte diğeride kimliği yan cektim diye sanırım onaylanmadı tekrar yukledim canlıya rica ettim eder etmez 2. ciside onaylandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...